fbpx

#TreningwSpokeyStylu!

Autorski program treningowy, ponad 100 ćwiczeń wideo 

oraz porady dietetyczne. Przy zakupie wybranych
produktów Spokey, dostęp do kursów Akademii - GRATIS!

Ponad 100 lekcji wideo w tym:


Bezpieczny start 

czyli jaki sprzęt wybrać

i ile miejsca potrzebujesz?

Idealne ćwiczenia do wykonywania w domu


Zestaw ćwiczeń uzupełniających mobility


16 przepisów na domowe zdrowe przekąski

Nie potrzebujesz cateringu dietetycznego, żeby zdrowo się odżywiać! Razem z dietetykiem, przygotowaliśmy 16 prostych i szybkich przepisów na zdrowe przekąski.

Autorski program treningowy na 4 tygodnie

Autorski program treningowy, w którym 4 pełne video treningi do wykonania w domu! Trening funkcjonalny Full Body Workout został zaprojektowany specjalnie

do domowej aktywności.

15 porad i ciekawostek dietetycznych

Dobry domowy trening to tylko połowa sukcesu! Tak samo ważna jest zdrowa dieta. Doktor Joanna Anna Walczak rozwiewa wszelkie wątpliwości w temacie odżywiania.

Wykonany i opracowany przez profesjonalnego trenera i sportowca Marcina Sawułę

Sport to nieodłączna część jego życia. Uwielbia swoją pracę, a dzielenie się sportową wiedzą to jego prawdziwa pasja, którą z pewnością zobaczycie
w czasie treningu w Akademii Spokey!


Akademia Spokey to miejsce, w którym dzielimy się naszą wiedzą na temat sportu i aktywności fizycznej,  zarówno w teorii jak i praktyce. Tu każdy znajdzie miejsce dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteś już całkiem zaawansowany czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sportem. Pierwszy kurs w ramach Akademii Spokey to Home Fitting - przygotowany przez Marcina Sawułę domowy trening, który pomoże Ci zbudować formę i zmotywuje do zdrowego trybu życia.
Razem z Marcinem udowodnimy Ci, że nie potrzebujesz ogromnej siłowni, a jedynie trochę miejsca i dobra energia. Wszystko co musisz zrobić to po prostu zacząć!

 

Czas na #TreningwSpokeyStylu!


Marcin Sawuła

Lata młodości spędził trenując pływanie. Dziś jest trenerem personalnym, od wielu lat związany z CrossFit i triathlonem. Sportowa praca z ludźmi to jego pasja, podczas której chętnie dzieli się 
wiedzą i doświadczeniem. W czasie treningów personalnych i zajęć zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ruchów. Marcin współpracuje z przedstawicielami wielu dyscyplin sportowych w ramach przygotowania motorycznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach dotyczących min. gimnastyki, olimpijskiego podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego, kettlebell, TRX i innych.


Jak rozpocząć trening z Akademią Spokey?

KUP JUŻ DZIŚ

Ekskluzywny dostęp do kursu


PLN

39.90

ZAKUPY U NASZYCH PARTNERÓW

Lista partnerów dostępna wkrótce


PLN

0.00

Insert Content Template or Symbol
>